ZWROTY

Szanowni Państwo!

Zgodnie z REGULAMINEM naszego sklepu macie możliwość ZWROTU zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.

Zwracany towar należy odesłać na adres:

AS GIFT Anna Sadecka

ul. Szosa Chełmińska 155A
87-100 Toruń

Prosimy pamiętać o zachowaniu dowodu nadania przesyłki i wcześniejszym powiadomieniu nas o chęci odstąpienia od umowy poprzez Formularz kontaktowy lub wiadomość e-mail: kontakt@asgift.pl

UWAGA!

Każda przesyłka zwrotna musi zawierać:

1. DOKUMENT SPRZEDAŻY (paragon, potwierdzenie przelewu, zamówienie/ proforma).

2. WYPEŁNIONY FORMULARZ ZWROTU - OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny zapewnia Ustawa o prawach konsumenta z 2014 roku i nie dotyczy zakupów dokonanych na fakturę VAT.

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

  • Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  • Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
  • Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas [firmę As Gift] o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU).
  • Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację drogą elektroniczną (kontakt@asgift.pl) dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności (z wyjątkiem kosztów dostawy i dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres: ASGIFT Anna Sadecka ul. Szosa Chełmińska 155A, 87-100 Toruń, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szczegóły dotyczące ZWROTU produktów znajdą Państwo w Regulaminie sklepu.

 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt:

kontakt@asgift.pl

+48 783 272 808

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – Sklep asgift.pl

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl